2 дні
Клавіатура Asus ROG Falchion RGB WL BT White (90MP03EC-BKMA10)
8 494 ₴
7 078 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149367
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ROG Falchion RX Low Profile 65% компактна бездротова ігрова клавіатура з низькопрофільними оптичними перемикачами ROG RX, трирежимним підключенням з бездротовою технологією ROG SpeedNova та Omni Receiver, захисним покриттям, інтегрованою силіконовою піною. Компактний та тонкий дизайн 65% клавіатури у 60% рамці з профілем 26.5 мм майстерно поєднує стрілки та навігаційні клавіші. Низькопрофільні оптичні перемикачі ROG RX Попередньо змащені червоні та сині перемикачі RX мають централізоване підсвічування і забезпечують послідовне натискання клавіш без коливань з майже нульовою затримкою усунення брязкоту. Трирежимне підключення Підключення через Bluetooth (до трьох пристроїв одночасно), 2.4 ГГц за допомогою бездротової технології ROG SpeedNova або дротового USB. ROG Omni Receiver Бездротове підключення до декількох підтримуваних пристроїв за допомогою одного приймача. Інтуїтивно зрозуміле керування Відтворення/пауза мультимедіа, регулювання гучності та підсвічування клавіатури за допомогою багатофункціональної кнопки та інтерактивної сенсорної панелі. Покращений досвід набору тексту Два шари інтегрованої силіконової піни усувають відлуння та перемикають пінг для відмінної акустики тексту. Захисний чохол Насолоджуйтесь захистом дороги та захистом від пилу. Підтримка MacOS Легке перемикання між режимами Windows та MacOS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90MP03EC-BKMA10 |
| Вага | 1,06 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 36 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB Type-C/USB |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | d5043e6a-4971-453a-815e-8bb130f00d2a мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 078 ₴









