Перша ігрова клавіатура Bloody з унікальним RGB-підсвічуванням, що реагує на голос. Компактний формат та ефективні механічні перемикачі в ексклюзивному дизайні. Перемикачі Alpha. Точно налаштовані точки спрацьовування та зусилля виводять ігровий процес на новий рівень завдяки неперевершеній швидкості та тактильному зворотному зв'язку. 4 профілі змінної швидкості, що настроюються. Діапазон налаштування точок спрацьовування становить від 0.8 мм до 3.0 мм, що забезпечує точність, що відповідає вашому стилю гри. Система eXact Reset. Режим Hyper Z-Force: надшвидке скидання на 0.3 мм для максимальної точності. Режим Extreme X-Force: покращене скидання на 0.8 мм для відмінного контролю. Класичний режим: скасовує функцію eXact Reset і повертається до точки скидання за замовчуванням для традиційного відгуку Тихий друк. Пориньте у безшумне натискання клавіш і отримайте максимум задоволення від гри Ігрові кейкапи з PBT. Більшість кейкапів виготовлено з PBT-матеріалів для підвищення їхньої довговічності. Кейкапи Bloody із PBT розроблені з урахуванням легкості, що забезпечує швидкий відскок. 7 ефектів RGB-підсвічування. Ви можете легко перемикати 7 ефектів підсвічування RGB і регулювати яскравість відповідно до своїх уподобань.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bloody |
| Кількість клавіш клавіатури | 75 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT75 (White) |
| Вага | 1,33 |
| Висота | 43.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 3b619590-eb7e-46c1-bc32-9e6f4cc377d7 мм mm |
| Тип клавіатури | Оптико-механічні |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657 ₴











