Нові оптичні перемикачі Alpha дозволяють змінювати точку спрацьовування кнопки. Тиха та компактна клавіатура від Bloody TKL-формату серії AT. Оптичний перемикач Alpha. Точно налаштовані точки спрацьовування і зусилля виводять ігровий процес на новий рівень завдяки неперевершеній швидкості і тактильного зворотного зв'язку 4 профілю швидкості, що настроюються. Розкрийте свій ігровий потенціал із клавіатурою, оснащеною нашою запатентованою технологією Alpha Variable Speed Optical Switch. Діапазон точок спрацьовування від 0.8 мм до 3.0 мм, що забезпечує точність, що відповідає вашому стилю гри. Система eXact Reset. Режим Hyper Z-Force: надшвидка зношування на 0.3 мм для максимальної точності. Режим Extreme X-Force: покращення спрацьовування на 0.8 мм для відмінного контролю. Класичний режим: скасовує функцію eXact Reset і повертається до точки спрацьовування за замовчуванням для традиційного відгуку Тихий набір тексту. Пориньте у безшумне натискання клавіш, максимально покращивши ігровий процес. Ігрові ковпачки із PBT. Всі кейкапи клавіш оснащені матеріалами PBT для збільшення їх довговічності. Кейкапи клавіш PBT від Bloody розроблені з урахуванням легкості, що забезпечує швидке повернення у вихідне положення під час гри. 98-клавіша компактна клавіатура. 2-зонний компактний дизайн забезпечує функціональність, еквівалентну повнорозмірній клавіатурі, мінімізуючи використання робочого простору. 7 ефектів RGB-підсвічування. Завдяки 7 регульованим ефектам ви зможете створити власну ігрову атмосферу на свій смак.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bloody |
| Кількість клавіш клавіатури | 98 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AT98 (Black) |
| Вага | 1,33 |
| Висота | 43.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | dee3eccd-ae45-4e56-be57-a24f0f6e6dff мм mm |
| Тип клавіатури | Оптико-механічні |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴











