2 дні
Клавіатура GamePro Genesis Joker MK124G Outemu Red Swithes USB Gray
1 262 ₴
1 052 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149375
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова механічна клавіатура GamePro Genesis Joker – це надійне провідне рішення для тих, хто цінує стабільність, комфорт та високу якість виконання. Корпус виконаний з металевою верхньою панеллю та пластиковим низом, що поєднує міцність та легкість конструкції. Завдяки знімному кабелю PVC завдовжки 1,75 м клавіатуру зручно підключати та транспортувати. Модель оснащена механічними перемикачами Outemu Red, із попереднім заводським мастилом, що забезпечує плавний хід та приємне натискання. Ці лінійні тихі перемикачі відрізняються швидким зносом, комфортним для гри, так і для тривалого набору тексту, а завдяки Hot-Swap конструкції їх легко замінювати. Joker – це поєднання точності, комфорту та сучасного дизайну, створене для тих, хто цінує якість та надійність у кожній деталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MK124G |
| Вага | 1,2 |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 01387c01-47fa-405f-b165-a6e87f855a34 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 18.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052 ₴











