2 дні
Клавіатура GamePro Asgard Yord Keychron Super Red Switch White (MK266WH)
2 436 ₴
2 030 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149388
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GamePro Asgard Yord – сучасна бездротова механічна клавіатура, призначена для поєднання компактності, преміальних матеріалів та комфортного друку у будь-яких умовах. Її продуманий 75% форм-фактор забезпечує оптимальний баланс між функціональністю та економією простору. Змащені лінійні Keychron Super Switch Red, відомі своїм плавним, рівномірним ходом та дуже тихою роботою. Це “silent” перемикачі, що забезпечують мінімальний шум без втрати чіткості зношування. Yord має gasket-mount конструкцію із шістьма шарами шумопоглинання. Такий пристрій дає клавіатурі м'яку пружність під час друку та забезпечує глухий, приємний акустичний профіль. Шумоізоляційні матеріали згладжують вібрацію корпусу та пом'якшують звук кожного натискання, створюючи комфортну, збалансовану звукову картину. Клавіатура підтримує дротовий режим (USB-C), Bluetooth 5.2 та 2.4 ГГц через ресивер, а ємна батарея на 4000 мАг гарантує тривалу автономність без підзарядок. Модель оснащена регульованим RGB із великою кількістю ефектів, що дозволяє створити власну атмосферу під час роботи чи ігор. PBT кейкапи профілю Cherry, стійкі до стирання та з приємною матовою текстурою, забезпечують довговічність та комфорт при друкуванні. Завдяки hot-swap сокетам можна легко замінювати перемикачі. GamePro Asgard Yord – це збалансована, тиха, технологічна та стильна клавіатура, яка поєднує сучасний комфорт, якісні матеріали та продуману конструкцію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Кількість клавіш клавіатури | 75 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MK266WH |
| Вага | 0,9 |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB-ресивер/USB Type-C |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | b714bf25-13ce-4542-b01a-558014931f7 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 18.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴











