Клавіатура GamePro Genesis Joker MK124G Pro Gray
1 834 ₴
1 528 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149389
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігрова механічна клавіатура GamePro Genesis Joker Pro – це універсальне рішення для геймерів та професіоналів, які цінують стабільність, комфорт та сучасні технології. Корпус виконаний з металевою верхньою панеллю та пластиковим низом, що поєднує міцність та легкість конструкції. Знімний кабель PVC довжиною 1,75 м забезпечує зручне підключення та транспортування, а підтримка трьох режимів підключення — дротове, 2.4G та Bluetooth робить клавіатуру універсальною та сумісною з різними пристроями. Модель оснащена механічними перемикачами Outemu Red, попередньо змащеними на заводі, що забезпечують плавний хід та комфортне натискання. Ці лінійні та тихі перемикачі відрізняються швидким зносом та зручні як для гри, так і для тривалого набору тексту. Завдяки Hot-Swap конструкції їх легко замінювати. PBT Double Injection кейкапи гарантують довговічність, чіткість символів та приємні тактильні відчуття. RGB-підсвічування надає стилю та дозволяє створювати індивідуальні ефекти, а вбудований акумулятор ємністю 3000 мАг забезпечує тривалий час автономної роботи без підзарядки. Joker Pro – це поєднання точності, комфорту та сучасного дизайну, створене для тих, хто цінує ефективність, якість та надійність у кожній деталі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MK124G Pro |
| Вага | 1,2 |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB-ресивер/USB Type-C |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 01387c01-47fa-405f-b165-a6e87f855a34 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 18.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528 ₴











