2 дні
Клавіатура Hator Skyfall 65 Black/Black (HTK1160UA)
1 855 ₴
1 546 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149392
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Базова модель серії Skyfall оснащена всіма ключовими функціями сучасної ігрової клавіатури: швидкі та тихі лінійні перемикачі, архітектура Gasket Mount, можливість гарячої заміни перемикачів, а також яскраве RGB підсвічування з повним контролем та багато іншого. Вибирай собі. Три доступні варіанти форм-фактора: 65%, 80%, 100% дозволяють кожному вибрати саме той типорозмір клавіатури, який необхідний для його завдань та умов використання. Механічні перемикачі HATOR Aurum Попередньо змащені свічки забезпечують легке та точне спрацювання, відкриваючи преміальний рівень ігрового досвіду. Завдяки ретельно опрацьованому корпусу та стему з POM пластику мінімізується тертя, що створює характерний глибокий та приглушений звук при натисканні. А наявність лінзи покращує підсвічування, що робить усі написи на клавішах яскравими та рівномірними. Gasket mount архітектура Конструкція з еластичною прокладкою між платою і корпусом рівномірно розподіляє тиск при натисканні. Це знижує вібрації та робить звук тайпінгу м'яким та приємним. В результаті клавіатура дарує винятковий комфорт та повне занурення під час роботи чи гри. Змащені стабілізатори POM-стабілізатори ручної обробки забезпечують плавність, стабільність та гармонійний звук при натисканні великих клавіш. Звукоізоляція нового рівня Багатошарова звуко- та віброізоляція знижує небажані шуми та дарує комфортний звук під час користування клавіатурою. Гаряча заміна перемикачів Легка та швидка зміна свічок без паяння – підлаштовуйте клавіатуру під власні уподобання. Double-shot ABS кейкапи Ергономічно сформовані ковпачки зі наскрізним підсвічуванням забезпечують приємну тактильність та довговічність. RGB-підсвічування з повною кастомізацією Налаштуйте підсвічування кожної клавіші з палітрою 16.8 мільйонів кольорів. Бічні панелі з 19-ю зонами RGB підсвічування можна синхронізувати з основним підсвічуванням або кастомізувати окремо через програмне забезпечення. Повний N-Key Rollover Жодне натискання не залишиться непоміченим – абсолютний контроль у швидкому геймплей. Кнобок для керування мультимедіа. Настроювання гучності та Mute завжди під рукою або інший функціонал, який можна призначити через софт за вашим бажанням. Програмне забезпечення для налаштувань Використовуйте широкі можливості кастомізації клавіатури під потреби за допомогою фірмового софту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Кількість клавіш клавіатури | 65 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTK1160UA |
| Вага | 1,8 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 6782a4a9-ca5c-4187-bcb1-99d42d3190e6e мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 546 ₴








