2 дні
Клавіатура Hator Hellyberry HK75 Wireless White/Violet
2 216 ₴
1 847 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149394
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Попередньо змащені механічні лінійні перемикачі Hellyberry дарують виняткову плавність та швидкий відгук. Багатошарова шумопоглинаюча система гарантує тихі натискання та приємні тактильні відчуття. Три режими підключення для вашої зручності: дротовий, бездротовий 2.4ГГц та Bluetooth. Кейкапи ABS подвійного лиття підвищеної зносостійкості: легенди на кнопках не зітруться навіть після тривалої експлуатації. Підтримка гарячої заміни перемикачів – без проблем персоналізуйте клавіатуру під потреби. Повний Anti-Ghosting та N-Key Rollover — жодна пропущена команда та абсолютна точність у кожному натисканні. Вбудована пам'ять – зберігайте та використовуйте власні налаштування у будь-якому місці. Керована RGB підсвічування з 16800000 кольорів для кожної кнопки і додаткові бічні зони підсвічування дарують повну свободу персоналізації. Фірмовий софт з розширеними можливостями налаштування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Кількість клавіш клавіатури | 75 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HK75_wireless |
| Вага | 1,4 |
| Висота | 5.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | feac9f0a-d9cc-4a7d-8001-72edd17b626c мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 847 ₴










