2 дні
Клавіатура Hator Skyfall 65 Wireless Black-White (HTK3160UA)
2 100 ₴
1 750 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149397
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HATOR Skyfall Wireless поєднує в собі преміальний набір технологій та сучасний дизайн, створюючи новий стандарт комфорту та продуктивності. Завдяки унікальній архітектурі, вдосконаленим перемикачам та широким можливостям персоналізації, ця клавіатура стане ідеальним вибором як професійних геймерів, так і тих, хто цінує якісне введення тексту та стильний вигляд робочого простору. Вибирайте для себе: три доступні форм-фактори — 65%, 80%, 100% для оптимального розміру клавіатури під ваші завдання Механічні перемикачі HATOR Aurum: попередньо змащені свічки для легкого і точного спрацьовування прокладки між платою і корпусом рівномірно розподіляють тиск, знижують вібрації і роблять звук натискань більш м'яким Змащені стабілізатори: POM-стабілізатори ручної обробки забезпечують плавність, стабільність і гармонійний звук при натисканні великих клавіш. швидка заміна свічок без паяння Tri-mode підключення: дротове, Bluetooth або бездротове 2.4 ГГц Double-shot PBT кейкапи: ергономічні ковпачки з наскрізьним підсвічуванням для приємної тактильності та довговічності RGB-підсвічування з повною кастомізацією: 16.8 млн кольорів: 16.8 млн кольорів налаштування через ПЗ Повний N-Key Rollover: жодне натискання не залишиться непоміченим Програмне забезпечення для налаштувань: широкий спектр кастомізації під ваші потреби Посилання на ПЗ https://hator.gg/wp-content/uploads/driver/keyboards/HATOR_Skyfall_Software_setup.zip
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Кількість клавіш клавіатури | 65 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTK3160UA |
| Вага | 1,8 |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 6 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 6782a4a9-ca5c-4187-bcb1-99d42d3190e6e мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴








