2 дні
Монітор Samsung 27" Odyssey G4 S27BG400EI (LS27BG400EIXUA) IPS Black 240Hz
10 970 ₴
9 142 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149546
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грайте з максимальною реалістичністю
Киньте виклик реальності. Грайте як ніколи раніше. Панель IPS забезпечує яскраві кольори, широкий кут огляду 178? та чіткість будь-якої точки перегляду. Завдяки більшому числу пікселів і неймовірній глибині гри стали ще ближчими до реальності.
Реагуйте в режимі реального часу
Грайте з блискавичною швидкістю. Частота оновлення 240 Гц унеможливлює затримку, забезпечуючи дивовижний ігровий сеанс з неймовірною плавністю дій. Миттєво атакуйте ворогів завдяки часу відгуку 1 мс та кадрам без розмиття.
Повністю зосередьтеся на грі
Невимушена плавність ігрового сеансу. Сумісність з технологією G-Sync забезпечує синхронізацію графічного процесора та панелі, усуваючи бриж, затримку екрана та розриви зображення. Отримайте конкурентну перевагу з технологією AMD FreeSync Premium, яка забезпечує стабільність динамічних та складних сцен без посмикування зображення.
Не пропустіть жодної деталі гри
Налаштуйтеся на перемогу. Зі співвідношенням сторін 21:9 та функцією Ultrawide Game View від вас не вислизне жодна деталь. Охопіть поглядом все футбольне поле до воріт. Оцініть природний та повноцінний огляд дороги у гоночній грі.
Підключайтеся автоматично миттєво
Просто увімкніть пристрій. Завдяки функції Auto Source Switch+ монітор розпізнає підключені пристрої та миттєво перемикається на новий сигнал джерела. Швидше переходьте до гри, не перемикаючись між кількома джерелами введення.
Ергономічна підставка
Досягайте нових висот у грі. Повертайте, нахиляйте та регулюйте монітор, щоб бачити всіх ворогів як на долоні. Переміщуйте екран для ідеального ігрового сеансу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Стан | Новий |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Ширина | 16 мм |
| Екран | |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 х 100 мм |
| Артикул | LS27BG400EIXUA |
| Вага (кг) | 5,3 кг |
| Час відгуку (мс) | 1 мс |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Вбудований тюнер | Немає |
| Вхід/Вихід | HDMI x 2/DisplayPort/USB 3.0 х 3/USB Type-C |
| Висота | 47 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 68 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 27 " |
| Максимальна частота вертикальної розгортки (Гц) | 240 Гц |
| Новинка | Немає |
| Розміри | a38c1d1b-6434-45c9-ba67-b7431a82368d мм mm |
| Дозвіл екрану | 1920×1080 |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Яскравість (cd/m2) | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 142 ₴











