Найкраще досягнення ігрових розробок від Bloody на сьогодні: гнучкі налаштування, можливості кастомізації, багата комплектація та колосальна швидкість. Бездротова технологія SpeedLink. З частотою оновлення 8000 Гц ця технологія скорочує затримку передачі з 1 мс до 0.125, що у вісім разів швидше ніж у стандартних мишей з 1000 Гц. Кожен рух відслідковується з неймовірною точністю, забезпечуючи максимально чуйний геймплей. Кнопки налаштування CPI переїхали. Кнопки регулювання роздільної здатності та частоти опитування знаходяться на дні миші, щоб уникнути випадкового натискання. Не відволікайтеся на "зайве" під час інтенсивної гри. Гнучка настройка. Повне гнучке керування налаштуваннями вашої миші без драйверів. Швидко визначайте діапазон частоти опитування 125-500-1000-2000-4000-8000 Гц та роздільної здатності 400-800-1000-1200-1600-2000 CPI (50-30000 CPI за допомогою ПЗ) Технологія RapidSnap. Наша унікальна технологія RapidSnap Rebound, підкріплена запатентованою конструкцією, – це не просто інновація, вона спрямована на збереження того чутливого відскоку кнопки, який ви відчували від початку використання подвійного режиму швидкості. Випробуйте ігрові інновації з нашою передовою дворежимною технологією - швидкісний та плавний режими. Насолоджуйтесь безшовним підключенням, наднизькою затримкою та легким перемиканням режимів для нового ігрового досвіду Два типи підключення. Підключайтеся через приймач USB з частотою опитування 8000 Гц або через кабель зі швидкістю 1000 Гц Подовжувальна зарядна док-станція. Використовуйте її для оперативної зарядки миші та безперебійного бездротового підключення Два способи заряджання. Заряджайте аккумулятор миші через зарядну док-станцію або через кабель USB Type-C. Час роботи на одному заряді складає 80 годин, а 15 хвилин зарядки дарують вам 20 годин роботи TrueTap відгук. Технологія забезпечує точні та плавні кліки для великих та маленьких рук, для долонного чи кігтьового хвату – коректне та легке спрацьовування з будь-якої точки кнопки Програмне забезпечення 8KM-Esport. Надайте миші прості налаштування комбінацій та функції програмування. Гравці можуть оптимізувати найбільш відповідну ігрову конфігурацію за допомогою кнопок, чутливості та комбінацій макросів, а потім зберегти її у вбудованій пам'яті USB-A на USB-C. USB-A підходить для звичайного ноутбука, комп'ютера і т.д. Додатковий USB-C адаптер спеціально розроблений для всіх пристроїв з портом Type-C, таких як Macbook, Chromebook і т. д. Легкий кабель в оплетці. Поставляється з кабелем з гнучкіших, надм'яких і легких матеріалів, щоб уникнути тертя під час гри Багата комплектація. В комплект входить додатковий DIY-елемент: набір протиковзких накладок і тефлонові ніжки. Крім того геймер отримує, USB-приймач, адаптер, док-станцію та USB-кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bloody |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 14 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SG5 (White) |
| Вага | 0,26 |
| Вага (г) | 64 г |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | e63a2665-b173-4623-ac87-a8131a4de244 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 20000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 319 ₴











