HATOR Pulsar 3 Pro призначена для тих, хто цінує стабільність та впевненість у кожному русі. Вона поєднує перевірену надійність класичного проводового підключення з актуальними технологіями, що забезпечують точне відстеження та миттєву реакцію. Продумана конструкція та сучасна елементна база роблять цю мишку надійним інструментом для повсякденної гри та змагальних сесій. Симетричний дизайн та легка конструкція з вагою 62 г – ідеальне рішення для тривалих ігрових сесій. Надточний сенсор PixArt 3395 дозволяє досягти безпрецедентної точності у кожному русі, що забезпечує максимальну продуктивність у грі. Оптичні перемикачі з миттєвим відгуком, можливістю налаштування нульового дебаунсу та ресурсом 100 мільйонів натискань забезпечують точне виконання кожної команди. Легкий та гнучкий кабель із паракорду. Світлодіодна лінія ззаду має 12 зон підсвічування та здивує яскравими ефектами. А підсвічування колеса скрола інформує про обране значення DPI. Програмне забезпечення відкриває широкі можливості настроювання мишки під свої потреби. Глайди зі 100% ПТФЕ забезпечують швидкий та плавний рух мишки на поверхнях різного типу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 13 мм |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTM620 |
| Вага | 0,16 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5.6 см |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 20000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503 ₴









