2 дні
Легкість у кожному русі: вага Stellar Wireless – всього 54 г, а її компактний розмір робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує швидкість та точність. • Наднизька вага в 54 грами та зручна симетрична форма. • Стабільна робота та висока точність оптичного сенсора PixArt дозволяють досягати максимальної ефективності у грі. • Оптичні перемикачі з миттєвим відгуком, можливістю налаштування нульового дебаунсу та ресурсом 100 мільйонів натискань забезпечують точне виконання кожної команди. • Три типи підключення: бездротове 2.4ГГц, BT, та дротове через кабель USB. • До 64 годин безперервної роботи у бездротовому режимі. • Зручно налаштуйте параметри миші під потреби через фірмове програмне забезпечення. • Вбудована пам'ять – збережи та грай! • Глайди зі 100% PTFE. • Знімний суперм'який кабель паракорд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTM651 |
| Вага | 0,125 |
| Вага (г) | 54 г |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Перфорований корпус/Програмовані кнопки/Забудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | fd7a56a-b068-4f2c-8c3a-ec74fc16660a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 10000 - 16000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 503 ₴








