2 дні
Миша Razer Cobra Hyperspeed (RZ01-05570100-R3G1)
6 395 ₴
5 329 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 149582
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ІДЕАЛЬНА ДЛЯ ГРИ Занурюйтесь в гру без обмежень з Razer Cobra HyperSpeed - легкою симетричною бездротовою ігровою мишею. Завдяки динамічному 4-зонному підсвічуванню Chroma, 9 кнопкам, що настроюються, і оптичним перемикачам нового покоління ви зможете грати яскраво і без компромісів. 9 НАСТРОЮВАНИХ КНОПОК Розширені макроси в 5 вбудованих профілях Активуйте команди та макроси одним натисканням або жестом. Підвищуйте ефективність гри з AI Prompt Master та зберігайте налаштування у п'яти профілях пам'яті прямо в миші. AI PROMPT MASTER Інтелектуальні інструменти для покращеного геймплею Отримуйте доступ до потужних AI-команд одним кліком. Створюйте індивідуальні ігрові стратегії, які допоможуть вам досягти переваги в кожній сесії. ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ - 62 Г Швидкі рухи без зусиль З вагою всього 62 г ця симетрична миша ідеально підходить для більшості типів хвата. Здійснюйте плавні та швидкі рухи - легко і природно, протягом усього дня. 4-ЗОННА ПІДСВІТКА CHROMA З НИЖНІМ ПІДСВІТЛОМ Працює на базі Razer Chroma RGB Вибирайте з 16,8 мільйона кольорів і безлічі ефектів. Отримайте ще більше занурення завдяки динамічному RGB-підсвічуванню, синхронізованому з більш ніж 300 іграми з підтримкою Chroma. ТРІЙНА ОПТИЧНА ТОЧНІСТЬ Всебічна перевага Грайте з максимальною точністю та чуйністю завдяки комбінації оптичного сенсора, колеса прокручування та перемикачів. ОПТИЧНИЙ СЕНСОР RAZER FOCUS X 26K Безкомпромісна точність Сенсор забезпечує надточне відстеження рухів з роздільною здатністю до 26 000 DPI та точністю позиціонування 99,6%. ОПТИЧНЕ КОЛЕСО ПРОКРУТКИ RAZER Високоточне керування Перше в історії бренду оптичне колесо відрізняється у 3,3 рази більшою надійністю та забезпечує чіткий, тактильний зворотний зв'язок при кожному прокручуванні. ОПТИЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ RAZER 4-ГО ПОКОЛІННЯ Максимальна швидкість, тактильність і довговічність Грайте з комфортом та впевненістю: ресурс перемикачів перевищує 100 мільйонів кліків, а відчуття від натискань стало ще чіткішим. ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ: •ТРИХРЕЖИМНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ До 110 годин безперебійної гри через HyperSpeed Wireless, до 170 годин через Bluetooth або дротове підключення через USB?C. •ПІДТРИМКА БЕЗПРОВІДНОЇ ЧАСТОТИ ОПИТУВАННЯ ДО 8000 ГЦ Випробуйте блискавичну продуктивність з донглом Razer HyperPolling Wireless або Razer Mouse Dock Pro (придбаються окремо). •ПІДТРИМКА КІЛЬКИХ ПРИСТРІЙ RAZER HYPERSPEED Підключайте мишу та клавіатуру до одного донгла через Razer Synapse — звільніть USB?порт і оптимізуйте робочий простір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 17 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ01-05570100-R3G1 |
| Вага | 0,2 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 6 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс/USB Type-C |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | d94a803d-4591-4937-bae4-70a7a9fd3bd0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 20000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 329 ₴








