EnerGenie EG-UPS-036 3000VA – джерело безперебійного живлення, орієнтоване на безпеку даних в офісі та на вашому домашньому персональному комп'ютері. - РК-індикатор статусу
- захист від коротких замикань
- захист від викидів напруги, перешкод та блискавок
- Звукове та візуальне повідомлення про події
- Захист батареї від перезарядки та глибокої розрядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.65 кг |
| Ширина | 50 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-036 |
| Вага (кг) | 19,3 кг |
| Час заряду батарей | 8 год |
| Висота | 30 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 800 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 ±10% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичне регулювання вихідної напруги (AVR)/Захист батареї від глибокого розряджання/Захист від |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість розеток IEC | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 6 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 165 - 275 В |
| Мoдель | EG-UPS-036 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Розміри | 3bf0f4c7-f78c-47b5-9490-40b14e597495 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 45 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 608 ₴






