Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом USB інтерфейс Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR) Інтелектуальний захист від перевантажень та коротких замикань Звукова та візуальна оповіщення про події Світлодіодна та РК-індикація статусу Захист батарей від перезаряду та глибокого розряду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 49.2 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS2000-02 |
| Вага (кг) | 18,5 кг |
| Час заряду батарей | 12 год |
| Висота | 31.6 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 600 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 ± 10% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 23.6 см |
| Додаткові характеристики | Автоматичне регулювання вихідної напруги (AVR)/Захист від короткого замикання/Захист від пере |
| Кількість Euro-розеток | 2 шт |
| Кількість розеток IEC | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 5 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 165 - 275 В |
| Мoдель | EG-UPS-PS2000-02 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RJ-45/Smart-Slot/Сухий контакт |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 136 ₴




