ДБЖ Trust Maxxon 800VA UPS#P#Надійний ДБЖ потужністю 800 ВА з резервним живленням від батареї та з 6 розетками. Ідеально підходить для живлення та захисту ваших електронних пристроїв. Забезпечує тимчасове подання електрики під час відключення енергії; запобігає втраті даних та пошкодженню обладнання3 акумулятора та 3 настінні розетки із захистом від перенапруги для підключення комп'ютера, периферійних пристроїв, мережевого обладнання, телевізора з плоским екраном, автоматизованих систем для дому або аварійної сигналізації. Рознімання із захистом від викидів напруги для запобігання пошкодженням від стрибків, падінь та коливань напруги. Функція автоматичного регулювання напруги забезпечує стабільну вихідну напругу 230 В. Зрозуміле візуальне та звукове сповіщення. Захист від перенапруги та короткого замикання. Зручні кріплення для встановлення на стіні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.91 кг |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 23326_TRUST |
| Вага (кг) | 4,4 кг |
| Висота | 24 см |
| Вихідна напруга (В) | 220 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Кількість Euro-розеток | 6 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 6 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 800 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | Сто шістдесят два |
| Мoдель | Trust Maxxon 800VA |
| Розміри | 9bb19a32-4c30-4780-becf-9abfe108f971 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴








