2 дні




Планшет Blackview Tab 10 Pro 8/128GB 4G Dual Sim Gold (6931548307921)
9 403 ₴
7 836 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 67931
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкий та плавний, для будь-яких завдань
Працюйте одночасно з різними важкими програмами, перемикайтеся між ними в одну мить завдяки 8-ядерному процесору MTK з високою продуктивністю і швидкістю обробки зображень.
Новий рівень ігрових можливостей
Blackview Tab 10 Pro чудово підходить для запуску потужних, вимогливих ігор. 128Гб накопичувача достатньо для завантаження безлічі ігор, крім того, Ви можете збільшити вільний простір за рахунок карти пам'яті до 1Тб.
Ігри нон-стоп, вдень та вночі
Більша ємність, більша автономність. Енергоємна інтенсивна робота або вимогливі ігри, акумулятор забезпечить кілька годин роботи.
Миттєва швидка зарядка
Чим вища швидкість заряджання, тим менший час повної зарядки. Для підзарядки до 30% потрібно всього 18 хвилин, підзарядка до 100% займає лише 83 хвилини.
Стильний та зручний
Мінімалістичний дизайн, закруглені кути, матова алюмінієва задня панель ніколи не вийдуть з моди. Тонкий, всього 8.8мм у товщину, зручний та приємний у використанні.
Якість відео немов у кінотеатрі
Blackview Tab 10 Pro підтримує потік високої чіткості Widevine L1 від більшості відео та стрімінгових сервісів.
Широкий формат та точна картинка
Екран Blackview Tab 10 Pro має 10.1" FHD+ екран з тонкими рамками і точними деталями в кожному кадрі.
Що основна, що селфі камера, чудові
Камера Sony забезпечує високу якість фотографій. Зафіксуйте найкращі моменти життя назавжди.
Ви завжди у фокусі
Камера автоматично відстежує об'єкт та постійно фокусується на ньому. Ви завжди залишаєтеся у центрі кадру у фокусі.
Приголомшливий звук
Перегляд відео, онлайн ігри, тепер з чудовим звуком завдяки динамікам з великою амплітудою.
Підтримка пера BV
Малюйте наче олівцем на папері, природно, плавно. Ваша креативність та продуктивність суттєво зросте завдяки планшету.
Висока продуктивність
Підвищуйте особисту продуктивність. Підтримка апаратної клавіатури, пера BV Pencil для зручності роботи з текстом та скетчами. Вбудована програма нотаток та потужні можливості поділу екрана для мультизадачності.
Завжди на зв'язку
Немає доступу до Wi-Fi? Тоді вставте СІМ карту та використовуйте всі можливості високошвидкісного з'єднання: веб-серфінг, прослуховування музики, онлайн-ігри, перегляд відео, скачку файлів і т.д.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 6931548307921 |
| Бездротове підключення | 4G (LTE)/Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,54 |
| Вага (г) | 588 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Так |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 27 см |
| Датчики | G-Sensor |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6 580 мА·ч |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Немає |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 128 Гб |
| Мoдель | Blackview Tab 10 Pro 8/128GB |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Операційна система | Android 11.x |
| Покриття екрана | Глянсове |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Процесор планшета | MediaTek MT8788V |
| Розміри | d2b1eb91-d3a2-46f8-bf4b-04ffcca6807 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1920 х 1080 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 0441f482-5a91-46a5-944d-5c3d97397646 |
| Супутникова навігація | GPS + A-GPS + GLONAS + BeiDou |
| Супутникова система | A-GPS/Beidou (BDS)/Galileo/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Колір | Золотий |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 836 ₴


