Планшет Oukitel OKT3 8/256GB LTE Blue (6931940725293)
7 487 ₴
6 239 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102911
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Oukitel Pad OKT3
Стильний та потужний планшет Oukitel OKT3 відкриває нові горизонти для ефективної роботи та живого спілкування. 10,51-дюймовий FHD дисплей забезпечує комфортний перегляд, сучасний 8-ядерний процесор гарантує плавну роботу додатків, камери 16 Мп + 8 Мп знімають чудові фото з різних ракурсів. І все це працює багато годин без підзарядки завдяки потужній батареї на 8250 мАг.
Ємність акумулятора 8250 мАг
Процесор Unisoc Tiger T616
Дисплей з діагоналлю 10.51"
Підтримка SIM-карт
Легкий та тонкий
Планшет Oukitel OKT3 укладений у витончений тонкий корпус завтовшки всього 7.4 мм. Важить пристрій 509 грам, тому ви не відчуватимете його в сумці або рюкзаку і зможете скрізь брати його з собою. А три преміальні кольори корпусу допоможуть кожному користувачеві зробити найкращий вибір.
Територія вашого відпочинку
Насолоджуйтесь яскравим та чітким зображенням на 10.51-дюймовому FHD дисплеї у тонких рамках. Багата палітра кольорів і висока деталізація надають будь-якому контенту максимальну реалістичність. Завдяки оптимальному співвідношенню сторін 16:9 та дисплею, що займає 94% поверхні, вам забезпечені найкращі умови для перегляду улюблених серіалів.
Свобода вибору
Підтримка двох карт nano+nano або nano+TF дозволить вам найкраще використати потенціал вашого планшета. Вибирайте ту конфігурацію, яка допоможе вирішити задачі, що стоять перед вами, максимально ефективно.
Автономність у пріоритеті
Планшет Oukitel націлений на довгострокову співпрацю. Один повний заряд акумулятора забезпечує до 5 годин гри або до 24 годин відтворення музики. А потужна зарядка дуже швидко зарядить батарею, щоб ви й надалі могли розраховувати на підтримку Oukitel OKT3.
Потужна конфігурація
Oukitel OKT3 функціонує під управлінням сучасного 8-ядерного процесора Unisoc Tiger T616 із частотою до 2.0 ГГц, який забезпечує високий рівень продуктивності та швидкодії. Оцініть одночасну роботу кількох програм та швидке перемикання між ними, плавний ігровий досвід та комфортний перегляд відео у відмінній якості.
Пам'ять до 1 Тб
256 Гб вбудованої пам'яті можна легко розширити за рахунок карти пам'яті об'ємом 1 Тб, щоб більше ніколи не думати про нестачу місця та зберігати не лише фотографії та короткі відео, а й цілі сезони улюблених серіалів.
Чудові фото
Фронтальна камера 8 Мп та основна камера 16 Мп допоможуть вам зафіксувати кожну мить вашого життя з кращого ракурсу. Завдяки ефектам б'ютіфікації для фронтальної камери ваші селфі одразу готові до розміщення в Instagram. Знімайте яскраві нічні пейзажі, фото крупним планом або проводьте портретну зйомку, використовуючи режим нічної зйомки, панораму, режим PRO, таймлапс або ефект боке.
Потужний звук
Вбудовані симетричні динаміки транслюють потужний і чистий стереозвук, який оточує вас з усіх боків та переносить в епіцентр подій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n |
| Автофокус | Так |
| Артикул | 6931940725293 |
| Бездротове підключення | 3G (UMTS)/4G (LTE)/Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,83 |
| Вага (г) | 510 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Так |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Датчики | Акселерометр/Гіроскоп |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10,51 " |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8 250 мА·год |
| Запис відео основної камери | 1920 х 1080 |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | OKT3 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Так |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 256000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Unisoc |
| Процесор планшета | Unisoc Tiger T616 |
| Розміри | 051d43d-fece-4d24-a3a0-de646afc64c6 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | bb45c46a-acde-4a16-b33e-f2f77b3dfb2a |
| Супутникова навігація | GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Супутникова система | Beidou (BDS)/Galileo/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології зарядки | Функція швидкої зарядки |
| Тип матриці | IPS |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2 x 2.0 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 239 ₴







