



Планшет Ulefone Armor Pad 2 8/256GB LTE Black EU
16 001 ₴
13 334 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 108016
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Ulefone Armor Pad 2
Ulefone Armor Pad 2 – це сучасний пристрій, створений з урахуванням високої міцності та функціональності. Планшет оснащений 11-дюймовим дисплеєм, що забезпечує чітке та детальне відтворення контенту. Armor Pad 2 з 256 ГБ вбудованої пам'яті пропонує більше місця для великих файлів, яскравих картинок, відео високої чіткості та дозволяє завантажувати більше програм.
Батарея ємністю 18600 мАг
Яскравий та чіткий дисплей
Восьмиядерний процесор MediaTek
Надійний та міцний корпус
Створений для екстремальних умов
Armor Pad 2 захищений за стандартами IP68/IP69K, MIL-STD-810H, здатний протистояти воді, пилу та раптовим ударам, що особливо важливо для любителів активного відпочинку або для тих, хто працює в суворих умовах.
Вбудований світлодіодний ліхтар
В умовах недостатнього освітлення Armor Pad 2 перетворюється на універсальний ліхтар. Завдяки зручним елементам управління він дозволяє швидко і без проблем отримати доступ до джерела світла, коли це необхідно.
Роз'єм uSmart
Роз'єм uSmart забезпечує швидке та стабільне підключення професійних інструментів. Ви можете легко підключити ендоскоп (uSmart E1), двокамерний ендоскоп (uSmart E02) або мікроскоп з 1000-кратним збільшенням (uSmart C01) та отримувати чіткі зображення найвищої якості.
11-дюймовий 2K екран
11" 2К екран зі співвідношенням сторін 5:3, з щільністю пікселів 213 ppi має широку колірну гамму, відмінну контрастність і високу деталізацію.
Захист екрану
Планшет UleFone Armor Pad 2 оснащений захисним склом Corning Gorilla Glass 5, яке дуже міцне і витримує випадкові падіння і удари, завдяки чому знижується ризик пошкодження екрану.
Режим у рукавичках
Більше не потрібно знімати рукавички для операцій з планшетом.
Акумулятор ємністю 18600 мАг
Велика ємність акумулятора забезпечує цілий тиждень автономної роботи.
Реверсивна зарядка
Якщо вам потрібно зарядити інший пристрій у дорозі, Armor Pad 2 має підтримку зворотної зарядки, що допоможе вам зарядити інший девайс, якщо у Вас немає доступу до електроенергії.
Швидка зарядка 33 Вт
Підтримка швидкої зарядки в Ulefone Armor Pad 2 дозволяє миттєво підзарядити планшет.
Підтримка NFC
Планшет Ulefone Armor Pad 2 підтримує всі можливості NFC. Робота в якості транспортної картки, перевірка перепусток, штрих-кодів, роблячи бізнес по-справжньому мобільним.
Плавний геймплей без лагів
8-ядерний процесор Mediatek Helio G99 виконаний по 6нм техпроцесу та працює на частоті 2.2 ГГц. Разом з відеочіпом ARM Mali-G57 MC2 відмінно справляється з ресурсомісткими додатками та іграми.
Великий обсяг пам'яті
Armor Pad 2 має цілих 8 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ віртуальної пам'яті, а також 256 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення на 2 ТБ. Це дозволяє зберігати великі обсяги файлів і запускати кілька програм та ігор без будь-яких затримок та уповільнень.
Надчіткі камери 16 Мп та 48 Мп
У Ulefone Armor Pad 2 встановлена 16 Мп селфі камера та 48 Мп основна камера. Більш детальні зображення, точне сканування документів, чіткі відеодзвінки та чудові повсякденні кадри.
Два стерео динаміки
Два вбудовані стереодинаміки на передній панелі забезпечують гучний звук, високу точність та збалансованість звучання на різних частотах. Захоплююче звучання, відтворення FM-радіо без гарнітури та багато іншого.
Неймовірно швидкий Wi-Fi 6
При великому навантаженні на мережу, Wi-Fi 6 забезпечує менший рівень перешкод і стабільне з'єднання.
Корисні вбудовані інструменти
Більше немає необхідності носити з собою цілу скриньку з інструментами, адже планшет Armor Pad 2 оснащений кількома корисними приладами, які допоможуть вам працювати ефективніше та швидше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Так |
| Артикул | 50689_31820_orig |
| Бездротове підключення | 3G (UMTS)/4G (LTE)/Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,66 |
| Вага (г) | 1 018 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Так |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 6.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 28 см |
| Датчики | Акселерометр/Геомагнітний датчик/Гіроскоп/Датчик освітлення |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 18 600 мА·год |
| Запис відео основної камери | 2048 x 1080 |
| Захист екрану | Corning Gorilla Glass 5 |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C/uSmart Connector |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 шт |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Мoдель | Armor Pad 2 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 256000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Операційна система | Android 13.x |
| Особливості | Захищений |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Процесор планшета | MediaTek Helio G99 |
| Розміри | 2a44b604-6175-4038-8f36-4473abae1e05 мм mm |
| Сканер відбитку пальця | Да |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 658b5eec-55ba-4c1d-bd12-cf185a246729 |
| Супутникова навігація | GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo |
| Супутникова система | Beidou (BDS)/Galileo/Glonass/GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології зарядки | Функція швидкої зарядки |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 334 ₴


