Планшет Oukitel Pad OT6
Якщо ви знаходитесь у пошуках планшета, який зможете використовувати для роботи та розваг, Oukitel OT6 – саме те, що вам потрібно. У ньому реалізовано сучасні технології, які забезпечили йому швидкодію, багатозадачність, високу функціональність. Завдяки стильному дизайну та легкій вазі, гаджет має привабливий вигляд, а тримати його в руках – одне задоволення.
Стильний та легкий дизайн
Процесор Rockchip RK3562
Ємність акумулятора 8000 мАг
Дисплей з діагоналлю 10.1"
Основна камера 5 Мп
Ще більше яскравих емоцій від перегляду
Відкрийте для себе захоплюючий світ розваг з 10,1-дюймовим дисплеєм, який пропонує яскраве і чітке зображення з роздільною здатністю 800x1280, створюючи чудовий візуальний досвід.
Турбота про зір
Завдяки сертифікації TUV SUD, Oukitel OT6 ефективно захищає ваші очі від шкідливого синього світла, що випромінюється екраном. Навчання та розваги без ризику для зору.
Підтримка Widevine L1
Підтримка формату Widevine L1 дозволяє Oukitel OT6 переглядати відео зі стрімінгових сервісів, таких як Netflix, Disney+, і Amazon Prime Video у форматі Full HD 1080P.
Розділення екрану
Oukitel OT6 дозволяє розділити екран для одночасної роботи з двома програмами. Ви можете грати, залишаючись на зв'язку та відповідати на повідомлення.
Великий акумулятор
З акумулятором 8000 мАг Ви можете безперервно займатися навчанням або грати в ігри, не думаючи про те, що незабаром закінчиться заряд.
Достатньо місця для всіх спогадів
В Oukitel OT6 встановлено 4 Гб оперативної пам'яті, яку можна збільшити до 16 Гб, а 64 Гб вбудованої пам'яті можна збільшити за рахунок підтримки картки пам'яті до 1 Тб. Зберігайте більше улюблених матеріалів і не турбуйтеся про їхнє видалення.
Два BOX-динаміки
Завдяки двом динамікам планшет OT6 забезпечує високоякісний і приємний для слуху звук, поки ви дивитесь потокове відео або граєте.
Порт для навушників 3.5мм
У планшеті Oukitel OT6 є порт для навушників 3.5мм. Класичне аудіо з'єднання для прослуховування музики, перегляду фільмів та онлайн-занять.
Фронтальна камера
2-мегапіксельна фронтальна камера дозволяє знімати красиві селфі, розмовляти по відеозв'язку з близькими, брати участь в онлайн-зустрічах та заняттях.
Основна камера
Oukitel OT6 дозволяє відобразити найкращі моменти життя на 5 Мп основну камеру.
Плавна робота
Oukitel OT6 оснащений 4-ядерним процесором Rockchip RK3562, який підвищує зручність навчання, перегляду відео та ігор.
Насолоджуйтесь високою швидкістю
Oukitel OT6 підтримує мережі Wi-Fi 6 і працює на новій ОС Android 13, з новим інтерфейсом та підвищеною продуктивністю.
Тонкий та легкий
Планшет Oukitel OT6 має малу вагу і тонкий корпус, що робить його портативним і дозволяє носити з собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Так |
| Артикул | 50986_32325_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,6 |
| Вага (г) | 553 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 3.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 25.5 см |
| Датчики | Акселерометр |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 8 000 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1280 х 720 |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | OT6 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Так |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Rockchip |
| Процесор планшета | Rockchip RK3562 |
| Розміри | e0d0493f-402e-4f7a-815c-9a613ea5bd25 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 5e2c1c18-ee4b-43b0-b4cb-1fb73c3713d7 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4 x 2,0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 535 ₴







