Планшет Blackview Tab 3 Kids 2/32GB Wi-Fi Undersea Blue EU
3 337 ₴
2 781 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112195
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview Tab 3 Kids
Сучасний та стильний планшет Blackview Tab 3 Kids створений спеціально для надання дітям максимальним комфортом та інтерактив під час занять чи переглядів мультфільмів.
Створено для дітей
Tab 3 Kids спроектований таким чином, що забезпечує максимальну продуктивність, щоб бути зручним для дітей та батьків, автономним та безпечним.
Компактний розмір та зручна ергономіка
Tab 3 Kids створений спеціально для дітей, прибравши всі сторонні елементи, залишивши тільки найнеобхідніше для максимально ефективного та зручного використання.
Продумана конструкція
Tab 3 Kids використовує ударостійкий захисний чохол з полікарбонату та АБС-пластику, має цілісну конструкцію, що забезпечує максимальну міцність та безпеку.
7,0-дюймовий дисплей
Tab 3 Kids змінює ваш погляд на світ за допомогою яскравого дисплея з високою щільністю пікселів, який розкриває чудову якість картинки та яскравих кольорів.
Зручний для дітей
У Tab 3 Kids реалізована тема, орієнтована на дітей, у стандартному та картковому режимі. Кольори шпалер і піктограм додатків у дитячій темі ретельно підібрані та привертають увагу.
Режим захисту очей
Щоб захистити очі Ваших дітей від надмірного використання, можна активувати режим «Захист очей», щоб налаштувати яскравість фону для комфортного читання та знизити шкоду для зору.
Темне тло для зручного використання
Зробіть інтерфейс сірим, щоб надати планшету вигляду для читання електронних книг і запобігти втомі очей при тривалому читанні, а зменшене світло, що випромінюється екраном, зберігаючи при цьому мінімальні коефіцієнти контрастності кольору, необхідні для кращої читальності.
Повний функціонал для навчання
Підтримка зображень та голосових записів, введення тексту, рукописного введення та нагадування про справи все це у зручних та сучасних нотатках.
Захист від непотрібного контенту
За допомогою кількох простих налаштувань у програмі ви можете захистити своїх дітей від небезпек, пов'язаних із доступом до Інтернету.
Оптимізація під дитячі потреби
Крім батьківського контролю, iKids також є ексклюзивне налаштування для ваших дітей. У ньому встановлено декілька додатків, за допомогою яких діти можуть фотографувати, слухати музику, читати книги, веселитися на уроках або грати в ігри.
Для будь-якої розваги
Просто відкрийте програму iKids і знайдіть ігри, щоб весело провести час зі своїми близькими.
Камери для найкращих фото
Ідеальне селфі можна завжди зробити разом із Blackview Tab 3 Kids за допомогою сучасної системи камер для фотографій високої якості.
Чистий звук
Планшет оснащений надгромким динаміком, що забезпечує вражаючий потужний звук із чудовою чіткістю. Будь то прослуховування музики, потокове відео або ігри, немає необхідності носити навушники.
Акумулятор великої ємності
Tab 3 Kids оснащений масивною батареєю ємністю 3280 мАг, яка продовжує задоволення, запобігає розрядці батареї і знижує ймовірність того, що потрібно буде терміново заряджати девайс.
Високоефективний процесор
Tab 3 Kids оснащений чотириядерним процесором Unisoc, що забезпечує надійну роботу, що гарантує, що всі безпечні операції виконуються з достатньою плавністю та ефективністю.
Плавна та ефективна робота
Щоб ще більше розширити робочу пам'ять без додаткових витрат, Tab 3 Kids пропонує нову технологію розширення пам'яті, яка збільшує обсяг оперативної пам'яті з 2 ГБ до 4 ГБ, що дає можливість відкривати більше додатків одночасно і перемикатися між різними додатками з неймовірною плавністю.
DokeOS_P 3.0 Go забезпечує більш швидку та плавну анімацію знімків екрана та всіх типів плаваючих вікон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 51079_32854_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,65 |
| Вага (г) | 320 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Немає |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5.5 см |
| Датчики | Акселерометр/Геомагнітний датчик/Гіроскоп |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 3 280 мА·год |
| Запис відео основної камери | 1080 x 720p |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кардрідер | Немає |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 2 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Мoдель | Tab 3 Kids |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 32000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 2000 |
| Операційна система | Android 13.x |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Unisoc |
| Процесор планшета | Unisoc SC7731E |
| Розміри | d63157be-a125-43b3-8bda-f2cbf649c9cf мм mm |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Немає |
| Способ упаковки | 2b79026c-b119-4213-b030-a092da5a14af |
| Супутникова система | GPS |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 781 ₴







