



Планшет Blackview Tab 50 Kids 3/64GB Wi-Fi Purple EU
3 580 ₴
2 983 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112196
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview Tab 50 Kids
Blackview Tab 50 Kids – це справжній помічником для вашої дитини. Цей планшет ретельно продуманий до дрібниць, щоб зробити життя вашої дитини яскравішим, цікавішим і кориснішим. Чотирьохядерний процесор та ємна батарея забезпечать плавну роботу планшета та довгі години автономної роботи, дозволяючи дитині вчитися, грати та дивитися улюблені мультфільми.
IPS-дисплей з діагоналлю 8"
Ємність акумулятора 5580 мАг
Компактний та легкий дизайн
Процесор Rockchip RK3562
Тонкий та легкий
Товщина всього 9,7 мм та вага 355 грам роблять планшет Blackview Tab 50 Kids неймовірно зручним для використання однією рукою. Беріть його з собою будь-куди, не відчуваючи тяжкості в сумці або рюкзаку.
Високоякісний 8-дюймовий HD-екран
Планшет Blackview Tab 50 Kids оснащений 8-дюймовим HD-екраном із фантастичною якістю зображення, який подарує вашій дитині незабутні враження від перегляду.
Навчання та розваги
Завдяки широкому спектру доступних освітніх програм діти можуть освоювати нові навички, розвивати творчі здібності і розширювати свої знання в захоплюючій ігровій формі. У той же час доступ до ігор та мультимедіа робить планшет чудовим джерелом розваг. Це робить Blackview Tab 50 Kids чудовим вибором для батьків, які хочуть надати своїм дітям цінні та безпечні цифрові можливості.
Захист очей
Режим "Захист зору" знижує кількість синього світла, що випромінюється екраном, тим самим зменшуючи навантаження на очі дитини.
Батьківський контроль
Безпека дітей у цифровому світі має велике значення, тому Blackview Tab 50 Kids оснащений розширеними функціями батьківського контролю. Вони дозволяють батькам контролювати та обмежувати час, який їхні діти проводять за планшетом, а також блокувати доступ до небажаного контенту. Завдяки цьому батьки можуть бути впевнені, що їхні діти використовують планшет безпечно та пізнавально
Міцна конструкція
Blackview Tab 50 Kids був розроблений з урахуванням активного способу життя молодих користувачів. Його міцна конструкція стійка до падінь та ударів, що вкрай важливо у випадку з пристроями, якими користуються діти. Привабливий дизайн та яскраві кольори роблять планшет не тільки практичним, але й візуально привертають увагу, спонукаючи їх навчатися.
Відеодзвінки, фото та відео
Планшет має 2-мегапіксельну задню камеру та 0,3-мегапіксельну фронтальну камеру. На задню камеру можна відобразити найкрасивіші моменти повсякденного життя, а передню використовувати для відеодзвінків.
Потужний звук
Подвійні динаміки планшета видають потужний і кришталево чистий звук. Навіть у шумній обстановці можна легко почути важливу інформацію, не пропустивши ні слова.
Вражаюче ємний заряд
Tab 50 Kids оснащений акумулятором ємністю 5580 мАг, якого достатньо для кількох годин навчання та розваг.
Плавна робота
Планшет оснащений процесором Rockchip RK3562, який забезпечує низьке енергоспоживання, високу швидкість та плавну багатозадачність.
Розширення оперативної пам'яті
Щоб ще більше розширити оперативну пам'ять без додаткових витрат, Tab 50 Kids пропонує нову технологію розширення пам'яті, яка розширює ОЗП з 3 ГБ до 6 ГБ, що дає можливість відкривати більше додатків одночасно і перемикатися між різними додатками з неймовірною плавністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 50460_31806_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,65 |
| Вага (г) | 355 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5.5 см |
| Датчики | Акселерометр |
| Діагональ екрану (дюйм) | 8" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5 580 мА·ч |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 2 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Tab 50 Kids |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 3000 |
| Операційна система | Android 13.x |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Rockchip |
| Процесор планшета | Rockchip RK3562 |
| Розміри | 39e5dff8-6f82-4a93-b828-a578577a9b58 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | c032813a-feef-49d3-8c92-21004392c8e2 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4 x 2,0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 983 ₴


