Планшет Blackview Tab 70 4/64GB Wi-Fi Space Grey EU
4 882 ₴
4 068 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 117406
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview Tab 70
Планшет Blackview Tab 70 отримав тонкий дизайн та чудові характеристики, щоб стати вашим надійним асистентом та однодумцем у житті. Працюйте та спілкуйтеся, відпочивайте та робіть – Blackview завжди готовий підтримувати всі ваші починання. 10.1-дюймовий дисплей та подвійні динаміки з ефектами Smart-K створюють ідеальні умови для перегляду та спілкування.
Яскравий та чіткий дисплей
Подвійні динаміки з технологією Smart-K
Батарея ємністю 6580 мАг
Процесор Rockchip RK3562
IPS-дисплей з діагоналлю 10.1"
Тонкий та легкий
Blackview Tab 70 WiFi укладений у витончений корпус завтовшки всього 9.9 мм. Планшет приємно тримати в руках, ним зручно скористатися навіть на ходу. Зручні габарити та вага 520.5 г перетворюють планшет на стильний і практичний пристрій для повсякденного використання.
Чудова якість зображення
Оцініть яскравий 10,1-дюймовий HD+ дисплей на Tab 70 WiFi! Завдяки чіткому зображенню та яскравим кольорам ваш контент оживе, як ніколи раніше. Приготуйтеся до захоплюючого враження від перегляду, яке зачаровує ваші очі.
Турбота про зір
Tab 70 WiFi має кілька режимів комфорту для очей, які подбають про здоров'я ваших очей. Режим нічного освітлення забезпечує тепліші кольори вночі, щоб вам було легше заснути; Багаторівневий темний режим знижує навантаження на очі; Відновіть справжність читання книги за допомогою режиму читання, який створює формат, подібний до Kindle.
Пориньте в атмосферу чудового звуку
Насолоджуйтеся захоплюючим стереозвуком завдяки подвійним динамікам Tab 70 WiFi та технології Smart-K. Підніміть рівень розваг із насиченим динамічним звуком.
Подвійні вікна – подвійна ефективність
З Blackview Tab 70 WiFi вам більше не потрібно перемикатися між програмами та додатками. Ви можете встигати більше, розділивши екран на частини. Проводьте відеоконференції та стежте за новинами в офісному чаті, листуйтеся електронною поштою та працюйте з документами – і все це одночасно
Технологія WiFi 6
Завдяки передовій технології WiFi 6, яка використовується в Tab 70 WiFi, потокова передача даних стала набагато кращою, і ви можете насолоджуватися фільмами у форматі 8K, завантаженням та вивантаженням великих файлів, а також іграми з високою швидкістю відтворення – і все це без затримок.
Витривалість на весь день
Відчуйте неперевершену потужність потужного акумулятора Tab 70 WiFi ємністю 6580 мАг, який дозволить вам працювати весь день, не пропускаючи жодної секунди. Попрощайтеся із занепокоєнням про батарею та вітайте нескінченні розваги, продуктивність та зручність.
Продуктивність без компромісів
Процесор Rockchip RK3562 із частотою 2.0 ГГц став запорукою високої продуктивності та плавної роботи з додатками, різноманітним мультимедійним контентом. Відеочіп Mali-G52 доповнює процесор, беручи на себе забезпечення якісної графіки та обробку відео.
Більше пам'яті, більше можливостей
3 Гб оперативної пам'яті RAM, що розширюється до 3 Гб, дозволяють миттєво перемикатися між додатками та легко працювати у багатозадачному режимі. Внутрішня пам'ять ROM 64 ГБ із можливістю розширення до 1 ТБ забезпечує місце для зберігання великого обсягу файлів, фотографій та відео. Tab 70 WiFi 4/64 Гб – оптимальна концепція для роботи та дозвілля.
Зберігайте найкращі моменти
Основна камера 5 Мп дасть вам можливість зберегти всі яскраві події, щоб одразу поділитися ними з друзями. Використовуйте передню камеру 2 Мп для живого спілкування онлайн.
Батьківський контроль
Захищайте дітей від непотрібного контенту під час навчання та розваг. Ви зможете обмежувати доступ до неблагонадійних сайтів, визначати час знаходження в Інтернеті, стежити за активністю ваших дітей та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Відновлене |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Так |
| Артикул | 51854_33700_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,54 |
| Вага (г) | 520 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Датчики | Акселерометр |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6 580 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1280 х 720 |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кардрідер | Так |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Мoдель | Tab 70 |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Операційна система | Android 13.x |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Rockchip |
| Процесор планшета | Rockchip RK3562 |
| Розміри | 6eec681e-c8d9-4398-a8eb-8cf5caf2562c мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | a0c8d421-9dc9-4479-9fe9-501791374990 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4 x 2,0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 068 ₴










