Планшет Blackview Tab 30 Kids 2/64GB Blue EU
4 247 ₴
3 539 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 133951
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview Tab 30 Kids
Планшет BlackviewTab 30 Kids ретельно продуманий як зсередини, так і зовні, від апаратного забезпечення до програмного забезпечення, щоб бути зручним для дітей та батьків, міцним та складним, але водночас простим інструментом, що переносить ваших дітей у чарівний світ навчання та розваг.
Сучасний та стильний дизайн
Яскравий та чіткий IPS екран
Потужний вбудований процесор від Allwinner
Надійний та міцний корпус
Легкий та тонкий корпус
Tab 30 Kids максимально зручний та приємний пристрій під час використання. Зручний та легкий планшет вагою 520.5 г дозволяє зручно використовувати за будь-яких завдань.
10,1-дюймовий HD+ IPS-дисплей
Великий 10,1-дюймовий екран планшета Tab 30 Kids змінює ваш погляд на світ завдяки яскравому та щільному дисплею, що розгортається прямо у вас на очах і створює нове царство реалістичної графіки, сміливих кольорів та плавних градієнтів.
2 режими комфорту для очей
Щоб захистити очі вашої дитини, Tab 30 Kids пропонує два різні режими комфорту для очей, які ви можете вільно вибирати та перемикати, зводячи до мінімуму ризик погіршення зору.
Завдяки підтримці Widevine L1 діти можуть насолоджуватися високоякісними дитячими шоу, освітнім контентом та мультфільмами, а також отримувати доступ до величезної кількості ресурсів для онлайн-навчання.
Google Kids Space розробив безліч додатків, ігор, відео та книг з урахуванням інтересів та віку дітей, що дозволяє їм розвивати логічне мислення та практичні навички, розважаючись на своє задоволення.
Батьківський контроль
Tab 30 Kids може стежити за часом, проведеним за екраном, встановлюючи щоденні обмеження та час відходу до сну, а також може керувати та блокувати небажаний контент для дітей.
Безкоштовний захисний чохол
Blackview Tab 30 Kids поставляється з власним чохлом із м'яких матеріалів TPU, що значно знижує пошкодження при падінні планшета.
5-мегапіксельна задня камера
Універсальна 5-мегапіксельна задня камера дозволяє дітям записувати уроки, сканувати документи, знімати пам'ятні моменти в школі.
Подвійні динаміки та чистий звук
Оснащений динаміками Dual Box для вражаюче потужного звуку з чудовою чіткістю. Будь то прослуховування музики, потокова передача відео або ігри, немає необхідності носити навушники та зменшувати пошкодження слуху.
Акумулятор великої ємності
Tab 30 Kids оснащений потужним акумулятором ємністю 5100 мАг, який продовжує задоволення від використання, запобігає розрядці пристрою в процесі використання та знижує ймовірність того, що діти почнуть заряджати пристрій самостійно.
Потужний вбудований процесор
З неймовірною продуктивністю із чотириядерним процесором Allwinner A133P на Tab 30 Kids! Оцініть низьке енергоспоживання за надтривалого режиму очікування, блискавичну швидкість і плавну багатозадачність, що дозволить вам залишатися продуктивними і розважатися без будь-яких затримок.
Ефективна робота
Для подальшого розширення оперативної пам'яті без додаткових витрат Tab 30 Kids оснащений новою технологією розширення пам'яті, яка збільшує обсяг оперативної пам'яті до 6 ГБ, що дає можливість відкривати більше додатків одночасно і перемикатися між різними додатками з неймовірною плавністю.
Поліпшення персоналізації
Tab 30 Kids пропонує милі теми для дітей. Ви можете вибрати значки за замовчуванням або використовувати значки, спеціально розроблені Blackview, щоб відповідати темі, забезпечуючи багатший візуальний досвід для ваших дітей.
Режим енергозбереження
Увімкніть темну тему та обмежте або вимкніть деякі фонові процеси, щоб продовжити термін служби батареї та використовувати її довше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 53522_35908_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,66 |
| Вага (г) | 520,5 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3.5 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5 100 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1080 x 720p |
| Інтерфейси | 3.5 mm/USB Type-C |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 5 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2 Мп |
| Кількість ядер процесора | 4 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 128 Гб |
| Мoдель | Tab 30 Kids |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 64000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 2000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Allwinner |
| Процесор планшета | Allwinner A133P |
| Розміри | acbc6476-7b80-466c-aa1c-80a604e88b56 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x720 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 2b79026c-b119-4213-b030-a092da5a14af |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | SD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 539 ₴








