HDD диск Seagate IronWolf Pro 20.0TB 7200rpm 256MB (ST20000NT001)
53 279 ₴
44 399 ₴
- В наявності
- Код: 137677
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витривалі. Готові до роботи.
Жорсткі диски IronWolf та IronWolf Pro для систем NAS ніколи не підведуть. Вони створені для розрахованих на багато користувачів середовищ і легко справляються з високими робочими навантаженнями, а технологія AgileArray забезпечує максимальну надійність і можливості масштабування.
Стабільна робота диска та відновлення даних
ПЗ IronWolf Health Management (IHM) подбає про безперебійну роботу вашого накопичувача. Встановлюючи жорсткі диски IronWolf або IronWolf Pro у сумісну систему NAS, ви підвищуєте її загальну надійність, оскільки її робота постійно контролюватиметься, а при виявленні неполадок користувачі будуть сповіщатися негайно.
Створені для роботи, створені для звершень
У розрахованому на багато користувачів середовищі, де потрібно часто завантажувати дані в системи NAS і скачувати їх звідти на пристрої, покладіться на жорсткі диски IronWolf. Всі вони оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють без зниження продуктивності навіть у багатодискових системах NAS.
Підтримка бізнесу
Швидкий доступ до даних – запорука успішної роботи малого бізнесу. Жорсткі диски IronWolf для систем NAS стійкі до вібрацій та справляються з високими робочими навантаженнями, характерними для середовищ із кількома RAID-масивами.
Ви робите. Ви ростете.
З дисками IronWolf та IronWolf Pro ви встигатимете все: вони підтримують цілодобову роботу та забезпечують простий віддалений доступ, резервне копіювання та обмін файлами. А ви можете зосередитись на своїй роботі. Крім того, сховище, оснащене цими дисками, зростатиме відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST20000NT001 |
| Вага | 0,41 |
| Вага (г) | 690 г |
| Час напрацювання на відмову (час) | 2.5 млн годин |
| Висота | 2.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 15 см |
| Призначення | Мережеве сховище |
| Новинка | Немає |
| Об'єм буфера (MB) | 256 МБ |
| Пропускна спроможність (Мб/сек) | 270 Гбіт/с |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7 200 р. н. е. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 399 ₴


