


Планшет Blackview OSCAL Pad 60 Kids 4/128GB Wi-Fi Pink EU
5 558 ₴
4 632 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 144091
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Blackview OSCAL Pad 60 Kids
Сучасний та стильний планшет Blackview OSCAL Pad 60 Kids створений спеціально для корисного та зручного часу проведення Ваших дітей. Навчання, перегляд відео та ігри все це зручно та швидко за допомогою потужного вбудованого процесора від Allwinner та захищеного корпусу.
Сучасний та стильний дизайн
Яскравий та чіткий IPS дисплей
Потужний вбудований процесор від Allwinner
Надійна та міцна конструкція
Великий дисплей для комфортного використання
Oscal Pad 60 Kids оснащений 10.1-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Завдяки технології IPS планшет має гарні кути огляду та насичені кольори, що робить його ідеальним для перегляду мультфільмів, освітніх програм та ігор.
Потужний процесор для активного використання
Процесор Allwinner A523 з 8 ядрами та тактовою частотою до 2.0 ГГц забезпечує швидку та стабільну роботу планшета. Це дозволяє вашій дитині зручно використовувати різні програми, дивитися відео та грати в ігри без затримок.
Пам'ять для всього необхідного
Blackview Oscal Pad 60 Kids оснащений 4 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує плавну роботу навіть за відкритих кількох додатків одночасно. Вбудована пам'ять на 128 ГБ дозволяє зберігати всі освітні матеріали, ігри та мультфільми. Крім того, планшет підтримує карти пам'яті MicroSD до 512 ГБ, що дозволяє розширити пам'ять для додаткових файлів.
Швидке підключення та безпечне використання
Blackview Oscal Pad 60 Kids підтримує Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax та Bluetooth 5.2 для швидкого підключення до інтернету та інших пристроїв. Планшет не підтримує SIM-картки та дзвінки, що гарантує безпеку дитини під час використання пристрою.
Довговічна автономність
З акумулятором ємністю 5100 мАг планшет може працювати довгий час без підзарядки, що дозволяє використовувати його для навчання, розваг чи перегляду відео без необхідності часто підключати до мережі.
Сучасний дизайн
Корпус планшета надає міцності та стильного зовнішнього вигляду. Роз'єм USB Type-C забезпечує зручну та швидку зарядку, що робить використання планшета ще більш комфортним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Операційна система | Android |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 21.525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | 802.11 a/ac/b/g/n/ax |
| Автофокус | Немає |
| Артикул | 54607_37566_orig |
| Бездротове підключення | Bluetooth/Wi-Fi |
| Вага | 0,804 |
| Вага (г) | 534 г |
| Вид екрану | Ємнісний |
| Можливість здійснювати дзвінки через мобільну мережу | Немає |
| Спалах | Так |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Висота | 8.022 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22.743 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Доступ в інтернет | EDGE |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5 100 мА·ч |
| Запис відео основної камери | 1080P@30fps |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів тиловий камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Кількість ядер процесора | 8 шт |
| Комплектація (додаткова інформація) | b8b58097-a19e-4550-8297-22052a214e8f |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 512 Гб |
| Мoдель | OSCAL Pad 60 Kids |
| Наявність клавіатури | Немає |
| Наявність стилуса | Немає |
| Новинка | Немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті (МБ) | 128000 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 4000 |
| Підтримка 5G | Немає |
| Виробник процесора | Allwinner |
| Процесор планшета | Allwinner A523 |
| Розміри | 1d42aff7-29ee-4bba-9681-00a4c19b0438 мм mm |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Сканер відбитку пальця | Немає |
| Слот розширення пам'яті | Так |
| Способ упаковки | 72491d33-5d7c-4f28-8a41-21d680ad0d3e |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип матриці | IPS (PLS, AHVA, WVA, UWVA, HD) |
| Формат підтримуваної карти пам'яті | MicroSD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2,0 ГГц |
| Чохол в комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 632 ₴


