2 дні

ДБЖ FSP Champ 3 kVA, Tower, Schuko (CH-1103TS), 3000VA/2700W, Online, Schuko*4,CE
41 590 ₴
34 658 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102116
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високопродуктивне On-Line джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP Champ 3 kVA (CH-1103TS) забезпечує стабільний і надійний захист техніки від раптових відключень електроенергії, збоїв у живленні чи перепадів напруги. З високим коефіцієнтом потужності на виході - 0,9, ДБЖ може забезпечити постійне електропостачання відразу для декількох підключених пристроїв з високою сумарною потужністю.
ДБЖ FSP Champ 3 kVA оснащене портом USB, RS-232 та вбудованим інтелектуальним роз’ємом для додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів та відповідних контактних карт. Smart SNMP чудово працює як з портом USB, так і з RS-232.
LCD дисплей ДБЖ дозволяє користувачеві стежити за його основними параметрами і якістю напруги в мережі.
ДБЖ FSP Champ 3 kVA виконане в компактному корпусі з мікропроцесорним управлінням та підтримує режимом Еко для енергозбереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Ширина | 55 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | PPF24A1800 |
| Вага (кг) | 27,6 кг |
| Час заряду батарей | 4 ч |
| Висота | 46 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 700 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 32.5 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтрація перешкод/Звукова сигналізація/З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток | 4 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 120 - 300 В |
| Мoдель | CH-1103TS |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS-232/Smart-Slot |
| Розміри | 69986c22-bdc6-4559-a1e3-bf62847b5e2b мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | c9bdb5ac-e771-4549-861b-9e5addc7017f |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 658 ₴


