Комплект клавіатура та миша 2E MK420 WL, EN/UK, чорний
863 ₴
719 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105872
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний бездротовий комплект MK 420 з вигнутим дизайном клавіш та комфортною ергономічною мишою – продумані деталі, які зроблять процес користуванням комплектом більш комфортним. Для під’єднання до комп’ютера не потрібні ніякі налаштування, достатньо одного USB порту, до якого під’єднуеться приймача, що працює на відстані до 10 метрів. Додаткові 12 мультимедійних клавіш допоможуть швидко та зручно керувати аудіо файлами чи здійснювати навігацію в ПК.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MK420WB_UA |
| Вага | 0,673 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 52 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | c2d02e07-9c46-46b-aa8b-761095a9458d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Способ упаковки | 80d702bb-92ab-428b-9bd7-7679bad12e80 |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴











