2 дні


Комплект клавіатура та миша 2E MK430 WL/BT, EN/UK, сіро-чорний
1 417 ₴
1 181 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105873
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект 2E MK430, що складається з клавіатури та миші, є гарним вибором для тих, хто цінує зручність і ефективність. Однозонна мембранна клавіатура має великий ресурс натискань клавіш, що забезпечує надійну роботу пристрою впродовж тривалого часу. Низький профіль ходу 84 клавіш із приємного ABS-пластику гарантує абсолютне задоволення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 84 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MK430WBGR_UA |
| Вага | 0,633 |
| Вага (г) | 369 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | edf8b2da-6bb4-4d02-bb06-9e6b9f338b85 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Способ упаковки | 3b6e02ca-49a8-40d8-bcd6-54170278986c |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴


