

Комплект клавіатура та миша 2E MK405 USB-A, EN/UK, чорний
666 ₴
555 ₴
- В наявності
- Код: 120756
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект якісної, надійної, дротової периферії 2E MK405 стане чудовим доповненням до персонального комп’ютера. Набір складається з мембранної клавіатури та миші, обидва пристрої підключаються через інтерфейс USB-A і підтримують технологію Plug and Play, що дає змогу легко під’єднати їх до ПК без необхідності встановлення додаткового програмного забезпечення. Якнайкраще комплект 2E MK405 згодиться для тих, хто шукає зручне та просте рішення для повсякденної роботи або навчання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 106 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MK405UBK_UA |
| Вага | 0,77 |
| Вага (г) | 78 г |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 51 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 8af34977-fea6-45fa-bdd3-85fcef18b3f8 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴


