Технічні характеристики:
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний
Форма вихідного сигналу: апроксимована синусоїда
Повна потужність: 1500 ВА
Активна потужність: 900 Вт
Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі: 200...255 В
Кількість розеток (всього): 4
Кількість розеток IEC 320 C13: 0
Кількість розеток IEC 320 C19: 0
Кількість розеток CEE 7: 4
Захист електромережі: захист від короткого замикання
захист від навантаження
Захист LAN: відсутній
РК-дисплей: ні
Монтаж в 19" стійку: ні
Батареї: 2 × 12В 9Ач
Орієнтовний час заряду батарей: 6 год.
Можливість підключення додаткових батарей: ні
Гаряча заміна батарей: ні
Рівень шуму (max): 40 дБ
Розміри: 345×142×162 мм
Вага: 14.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | V-1500 LED |
| Вага (кг) | 14,8 кг |
| Час заряду батарей | 6 год |
| Висота | 21 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 200 - 255 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання/З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 145 - 290 В |
| Мoдель | V-1500 |
| Новинка | Немає |
| Розміри | cb8ba061-020a-44f9-97e7-9479fbc71fd4 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 148 ₴


