Акумулятор:
Обслуговуються свинцево-кислотний 9Ач
Час заряду: 4-6ч до 90%
захист:
- від перевантажень по струму
- від короткого замикання
Пластиковий корпус
Мікроконтроллерні управління, ШІМ-вихід
Світлодіодний індикатор заряду батареї
Час перемикання: <10мс
3-ступінчастий AVR
LED індикація
2 вихідних евророзетки
Розміри: 300 * 95 * 140мм
Маса: 4,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | FrimeCom VP-1000 |
| Вага (кг) | 4,8 кг |
| Час заряду батарей | 6 год |
| Висота | 14 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 500 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20.5 см |
| Додаткові характеристики | З дисплеєм/Звукова сигналізація/Холодний старт/Захист від перевантаження/Захист від короткого замикання |
| Кількість Euro-розеток | 2 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 145 - 290 В |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 89c8104d-896b-4726-869b-85caf927f97d мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 240 ₴


