2 дні
Бездротова ігрова миша Logitech G705 з колекції Aurora має форму комфорту та контролю, а дизайн спеціально розроблений для маленьких рук. Має бездротове з'єднання Lightspeed для ігор, Lightsync RGB та передову ігрову технологію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 11.5 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006367 |
| Вага | 0,095 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | b299f3ed-e0ce-4ed3-8a6e-94c849880039 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 8200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴











