2 дні

Клавіатура Logitech G Pro Mechanical Gaming USB (920-009392)
7 127 ₴
5 939 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 72403
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вашій увазі новий варіант ігрової клавіатури PRO, що чудово зарекомендувала себе на численних ігрових турнірах. Відмінною рисою цієї моделі є інноваційні механічні перемикачі GX, що видають клацання при спрацьовуванні.
Завдяки відсутності цифрового блоку ця клавіатура абсолютно не обмежує користувача при роботі з мишею, а знімний кабель забезпечує зручне перевезення пристрою, що особливо важливо для гравців, що беруть участь у виїзних турнірах по всьому світу.
Система підсвічування дає можливість візуально виділити важливі клавіші або наочно підкреслити приналежність гравця до певної команди. Ефекти і анімацію підсвічування можна налаштувати за допомогою ПЗ G HUB. Крім того, воно дозволяє зберігати статичні схеми підсвічування у вбудованій пам’яті пристрою для подальшого використання на турнірах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 89 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-009392 |
| Вага | 1,1 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 38 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | fcab5e7d-851f-456e-87b3-70b4e82617ee мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 939 ₴


