2 дні



Клавіатура Logitech Ergo K860 Bluetooth/Wireless UA Black (920-010108)
7 193 ₴
5 994 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 73117
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Працюйте з задоволенням
ERGO K860 - це поєднання ергономічного, анатомічно вивіреного дизайну і неперевершеної продуктивності.
Вбудована цифрова клавіатура, перемикання за технологією Easy-Switch, тривалий час роботи від батарей і простота підключення дозволяють працювати швидше і ефективніше, ніж будь-коли. багато працюєте з електронними таблицями, то особливо оцініть ергономіку не на шкоду розкладці: у ERGO K860 вона повнорозмірна з вбудованою цифровою клавіатурою. приймача, що входить до комплекту поставки.
Інтерактивні ознайомлювальні інструкції з підготовки до роботи містять докладний опис процесу під'єднання пристрою, який займе всього кілька хвилин. ERGO K860 працює до двох років від батарейок типу AAA, що входять в комплект. Час роботи батарейок залежить від режиму експлуатації та використовуваного комп'ютера. забезпечена подвійною розкладкою та сумісна з комп'ютерамина платформі Windows і Mac, в той же час відмінно оптимізована для роботи з обома операційними системами.
Можливості програми Options
ПЗ Logitech Options допоможе налаштувати клавіатуру ERGO K860.
Призначайте клавіші для потрібних функцій, встановлюйте свої поєднання та перевіряйте рівень заряду батарей через програму Options. , схвалені фахівцями з ергономіки
Клавіатура ERGO K860 була розроблена, спроектована і успішно пройшла випробування відповідно до високих вимог, сформульованих провідними фахівцями в галузі ергономіки. Ці вимоги передбачали, зокрема, зниження навантаження на м'язи тиску при контакті, а також забезпечення здорової постави. Клавіатура сертифікована United States Ergonomics.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-010108 |
| Вага | 1,76 |
| Висота | 5.8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 49 см |
| Додаткові характеристики | Способи під'єднання Bluetooth 5.0/USB-приймач/Технологія Bluetooth Low Energy |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Універсальна |
| Особливості клавіш | Класичні |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 54cd1dc4-c030-4e14-9aef-bad7c7e91493 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | iOS |
| Способ упаковки | acc580e2-2fd8-4e99-a2bf-4ef9962df8a3 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 994 ₴


