2 дні
ДБЖ FrimeCom VP-1200, Line Int., AVR, 3 x євро, LED, метал
4 278 ₴
3 565 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 109018
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор: Необслуговуваний свинцево-кислотний 9Ач Час заряду: 4-6ч до 90% Захист: - від перевантажень по струму - від короткого замикання Металевий корпус Мікроконтролерне керування, ШИМ-вихід Світлодіодний індикатор заряду батареї Час перемикання: <10м 3 вихідних євророзетки Розміри: 330*122*192мм Маса: 9,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | FrimeCom VP-1200 |
| Вага (кг) | 9,5 кг |
| Час заряду батарей | 6 год |
| Висота | 26.1 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 720 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 200 - 255 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 33 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Звукова сигналізація/Світодіодна індикація/Холо |
| Кількість Euro-розеток | 3 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 200 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 145 - 290 В |
| Мoдель | VP-1200 |
| Новинка | Немає |
| Розміри | a7e4852a-26e3-4687-a5bc-7a6eedc63005 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 565 ₴


