2 дні
Комплект (клавіатура, миша) Logitech Signature Slim Combo MK950 OffWhite (920-012491)
6 052 ₴
5 043 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 116975
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура натхнення. Працюйте з дому або будь-якої точки світу, залишаючись на зв'язку зі своїми близькими. Незалежно від того, що від вас очікується, робіть це із задоволенням. Одна мишка та клавіатура для легкого переміщення між домашнім настільним комп'ютером та робочим ноутбуком. Підключайте їх за допомогою Bluetooth або приймача Logi Bolt. Робіть більше, ніж ви коли-небудь уявляли, за допомогою наших швидких скорочень та програми Logi Options+. Налаштуйте свій робочий простір, щоб ваш комплект Signature Slim Combo MK950 працював для вас якнайкраще. Доступно для Windows та macOS Не турбуйтеся з приводу операційної системи пристрою – підключайтеся через бездротовий зв'язок до Windows, MacOS, ChromeOS, Linux, iPadOS, iOS та Android, клавіатура Signature Slim легко зможе з'єднатися з ним. Насолоджуйтесь тихим набором тексту та натисканням миші, ваше оточення буде вдячне за це. Миша Signature Plus M750 із технологією SilentTouch забезпечує 90% менше звуку від натискання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 102 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012491 |
| Вага | 1,13 |
| Вага (г) | 101,3 г |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 6 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 01fa411c-2cac-4cee-850c-941283b9e12f мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 4000 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 043 ₴











