2 дні
Миша бездротова Logitech MX Anywhere 3S для Mac Pale Grey (910-006946)
4 824 ₴
4 020 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 117025
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ МАС Миша, що відповідає дизайну МАС у кольорі Pale Gray, програмовані функції доступні в додатку Logi Options+, який сумісний з МАС. MX Anywhere 3S для Mac чудово підходить до вашої екосистеми Apple. ВІДСТЕЖЕННЯ НА БУДЬ-ЯКОЇ ПОВЕРХНІ - НАВІТЬ НА СКЛІ Найточніший сенсор Logitech, який швидше і в 5 разів точніше базової миші. Відстеження роздільної здатності 8К DPI та налаштована чутливість означає, що ви можете охопити більше простору з мінімальними рухами. ПРОКРУЧУЙТЕ 1000 РЯДКІВ ЗА СЕКУНДУ Зупиняйтеся точно на пікселі з колесом прокручування MagSpeed. На 90% швидше в режимі надшвидкого прокручування і на 87% точніше в режимі точного прокручування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 11.5 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006946 |
| Вага | 0,24 |
| Вага (г) | 99 р |
| Висота | 5.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 16 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 17bfc5c6-2c19-429e-8c60-915c3e41c6d7 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 020 ₴








