2 дні
Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157)
2 772 ₴
2 310 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 123871
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова Bluetooth-клавіатура Logitech POP ICON KEYS, зручне введення тексту, програмовані клавіші, легке перемикання між трьома пристроями, сумісність із ноутбуком, планшетом, ПК.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 85 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-013157 |
| Вага | 0,68 |
| Висота | 3.1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 34.1 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 6f8bb030-2204-4247-b4d5-7236c58f3ec мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 14.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴











