2 дні

ДБЖ FrimeCom V-2000 LED, Line Int., AVR, 3 x євро, LED, метал
5 359 ₴
4 466 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 128930
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні та надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної та спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їхня висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам досвідчених користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | V-2000 LED |
| Вага (кг) | 11,4 кг |
| Висота | 29 см |
| Вихідна напруга (В) | 200 - 255 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 3 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Розміри | fe5ee280-2575-48b2-bf88-dbfc1681e258 мм mm |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 466 ₴


