2 дні
ДБЖ для роутерів/комутаторів FrimeCom ECO-418PRO
1 067 ₴
889 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 140941
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні та надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної та спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Міні-ДБЖ, потужність 18 Вт Вбудована LiFePO4 батарея Мікроконтролерне керування Автостарт при включенні Ручний вимикач живлення Вихід постійного струму Світлодіодний індикатор акумулятора Захист від: - перевантаження - короткого замикання - перезаряду - глибокого розряду Для живлення: роутерів, мод, планшетів, POS-терміналів, моніторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | ECO-418PRO |
| Вага (кг) | 0,4 кг |
| Висота | 18 см |
| Вихідна напруга (В) | 5 - 15 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 400 В-А |
| Розміри | 23502e81-613b-4b85-8ff8-a019bc5fad5f мм mm |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


