1 день

ДБЖ для роутерів/комутаторів FrimeCom Ecoputer 18
1 198 ₴
998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140942
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісні та надійні джерела безперебійного живлення FrimeCom призначені для ефективної та спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Міні-ДБЖ, потужність 18 Вт Вбудована LiFePO4 батарея Мікроконтролерне керування Автостарт при включенні Ручний вимикач живлення Вихід постійного струму Світлодіодний індикатор акумулятора Захист від: - перевантаження - короткого замикання - перезаряду - глибокого розряду Для живлення: роутерів, мод, планшетів, POS-терміналів, моніторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Ширина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | Ecoputer 18 |
| Вага (кг) | 0,5 кг |
| Висота | 18 см |
| Вихідна напруга (В) | 5-24 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 400 В-А |
| Розміри | 696d08de-3346-4b31-90d4-328fe3a84d59 мм mm |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998 ₴


