ДБЖ-інвертор для зовнішніх акумуляторів Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги Мікроконтролерне керування, функція AVR Потужність інвертора: 1500 ВА/1200Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Ширина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XL-1500 |
| Вага (кг) | 12,7 кг |
| Висота | 34 см |
| Вихідна напруга (В) | 150 - 255 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 31 см |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 2 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 34f2bc21-c518-438d-acc0-f3d7d7cdb9ad мм mm |
| Тип ДБЖ | Резервні (off-line) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 289 ₴


