2 дні
Миша GravaStar Mercury M2, BT/WL/USB-A, RGB, чорний
3 743 ₴
3 119 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120826
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gravastar Mercury M2 - це високопродуктивна ігрова миша. Вона має частоту опитування 1K, 26000 DPI та 5 програмованих кнопок. Її ергономічний дизайн та легка конструкція зменшують втому руки, дозволяючи грати комфортно і без втрати відчуття реакції та контролю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 11 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GRAVASTARM2_BLK |
| Вага | 0,33 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/Wireless |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴











