2 дні
Відеокарта Asus TUF Gaming OC RTX 5090 32GB GDDR7 (TUF-RTX5090-O32G-GAMING)
211 422 ₴
176 185 ₴
- В наявності
- Код: 134814
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5090 Архітектура NVIDIA Blackwell покращена завдяки покращеному охолодженню та подачі живлення, посилена міцними посиленнями для виняткової довговічності. Захоплюйте, завантажуйте та домінуйте з TUF Gaming GeForce RTX 5090, розробленою для роботи у найсуворіших умовах та забезпечення неперевершеної продуктивності. Дроселі та МОП-транзистори TUF Сертифіковані військові дроселі TUF та МОП-транзистори забезпечують надійну подачу живлення на процесор, що може допомогти підвищити стабільність системи. Конденсатори TUF Чорні металеві конденсатори TUF 5K забезпечують на 52% ширший температурний діапазон і в 2.5 рази більший термін служби, ніж стандартні конденсатори. Термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом Преміальна термопрокладка з фазовим переходом для графічного процесора, ефективно заповнюючи зазори між графічним процесором та тепловим модулем, забезпечує відмінну теплопровідність та покращене розсіювання тепла, гарантуючи оптимальну продуктивність та довговічність відеокарт при високих навантаженнях. Захисне покриття друкованих плат Захисне конформне покриття покриває друковану плату, допомагаючи захистити її від коротких замикань, спричинених вологою, пилом або сміттям. Подвійні шарикопідшипники вентилятора Подвійні шарикопідшипники забезпечують тривалий термін служби до 80 000 годин, удвічі перевищуючи термін служби підшипників ковзання та перевищуючи гідродинамічні підшипники. Це допомагає забезпечити довге, надійне та безшумне охолодження. Майстерність охолодження У цій удосконаленій системі охолодження використовується ексклюзивна технологія виробництва ASUS MaxContact, термопрокладка графічного процесора з фазовим переходом та ефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують відмінні теплові характеристики, оптимізований повітряний потік та безшумну роботу – і все це у міцному вентильованому металі. MaxContact MaxContact - це спеціальний виробничий процес ASUS, що ефективно збільшує площу поверхні теплорозподільника, розташований на вершині графічного процесора, на 5%, як порівняти з традиційними конструкціями. Це покращує температуру до 2°C у поєднанні з великим масивом радіаторів та потужними вентиляторами Axial-tech.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейси | HDMI |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TUF-RTX5090-O32G-GAMING |
| Вага | 1,703 |
| Висота | 27 см |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Глибина | 43 см |
| Графічний чіп | GeForce RTX 5090 |
| Довжина відеокарти | 348 мм |
| Додаткове живлення | 1 х 16pin |
| Кол-во запозичених слотів | 3.6 шт. |
| Кількість кулерів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 х 4320 |
| Мінімально необхідна потужність БЖ | 1 000 Вт |
| Обсяг відеопам'яті (MB) | 32 ГБ |
| Підтримувані 3D API | DirectX, OpenGL |
| Підключення дисплеїв | 4 |
| Виробник графічного процесора | NVIDIA |
| Розрядність | 512 бит |
| Серія відеокарти | GeForce RTX 50хх |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | Дискретна |
| Частота відеопам'яті (МГц) | 28000 МГц |
| Частота процесора (МГц) | afe3fddd-d564-4a71-8bda-9db325f9fa45 |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 185 ₴











