2 дні
Миша GravaStar Mercury M2, BT/WL/USB-A, RGB, чорно-прозорий
3 743 ₴
3 119 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 139325
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна ігрова миша з прозорим корпусом та RGB-підсвіткою. Оснащена потужним сенсором PAW3395 з роздільною здатністю до 26 000 DPI і частотою опитування 1000 Гц. Підтримує три типи підключення: дротове, Bluetooth і 2.4 ГГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 11 мм |
| Тип | Миша |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GRAVASTARM2_XTAL_BLK |
| Вага | 0,34 |
| Вага (г) | 79 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Розміри | daa83e5c-e946-4f4b-a082-822ce3694026 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
| Способ упаковки | 9f52ddcb-433c-405a-8ce0-1ce1a50f0644 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴











