2 дні



Блок живлення Lian Li EDGE850 80 Plus Gold White EU Cord (G9P.EG0850G.W000.EU)
8 462 ₴
7 052 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 143687
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія блоків живлення EDGE є революційним блоком живлення з унікальною L-подібною конструкцією, вбудованим USB-концентратором і підвищеною ефективністю. Випробуйте поєднання естетики та зручності у складанні вашого ПК. L-подібна конструкція блоку живлення EDGE, розроблена спеціально для двокамерних корпусів, таких як серія LIAN LI O11, ідеально підходить для вертикального встановлення в другій камері. Цей унікальний форм-фактор змінює орієнтацію роз'ємів назовні, спрощуючи прокладання кабелів та забезпечуючи чистоту та організованість складання. Живлення І USB-концентратор «Два в одному» Повна серія Edge включає 4 х 9-контактних внутрішніх розширення USB, які функціонують як USB-концентратор 1-7, спрощуючи підключення USB-пристроїв, таких як вентилятори UNI, Strimer Plus і контролери RGB, до материнської плати. Всі порти USB мають джерело безперебійного живлення, що дозволяє підключеним пристроям продовжувати роботу, коли комп'ютер вимкнено, доки увімкнено джерело живлення. Кожен порт підтримує струм 500 мА.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Стандарт 80 PLUS | Gold |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G9P.EG0850G.W000.EU |
| Вага | 3,9 |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 4 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 30,9 дБ |
| Потужність блоку живлення (Вт) | 850 Вт |
| Охолодження | 1 х 120 мм |
| Розміри | f479f7cf-e390-4a5c-83d2-7df4478c94b2 мм mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 052 ₴


