2 дні
Корпус 2E Gaming Dominator Pro G2302B Black
3 752 ₴
3 127 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 145073
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус 2E Gaming Dominator Pro G2302 чудовий варіант для створення сучасної потужної ігрової або робочої станції з активною системою обдування компонентів.
Корпус унікальний не тільки своєю продуманою конструкцією, але і тим, що оснащений двома передніми панелями (на вибір). Одна (базова) із загартованого скла та додакова панель – металева сітка.
У комплекті три вбудованих 120 мм ARGB вентилятори на передній панелі, плюс додатково один 120 мм ARGB вентилятор на задній панелі.
Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і продуманій конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-G2302B |
| Висота | 58.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 50.5 см |
| Кулер в комплекті | Немає |
| Новинка | Немає |
| Ширина | 29.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 127 ₴











