2 дні
Корпус HAVN HS 420 Base Edition White (HVN-CA-HS420-05)
11 525 ₴
9 604 ₴
- В наявності
- Код: 145088
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус HAVN HS 420 – це висококласний ігровий корпус, що відрізняється своїм унікальним панорамним дизайном та орієнтацією на максимальну ефективність охолодження. Корпус розробили інженери, які мають досвід роботи з відомими брендами, що відбивається у продуманій конструкції. Завдяки десяткам прототипів та редизайнів, а також майже тисячам годин ретельного тестування інженерами HAVN та Pro Gamers Group, створили цей корпус Hybrid Structure, щоб забезпечити неперевершений централізований повітряний потік графічного процесора у двокамерній конструкції, зберігаючи при цьому традиційні розміри. Створений для потужних вентиляторів та радіаторів, він забезпечує теплову оптимізацію, необхідну для найвибагливіших завдань. Дизайн орієнтований на графічний процесор. Графічний процесор займає центральне місце у Hybrid Structure HAVN, повністю демонструючи його за панорамним склом UniSheet. Така конструкція оптимізує повітряний потік графічного процесора та виділяє важливі компоненти. Дзеркальний потік повітря. Додатковий вентилятор у нижній частині задньої панелі направляє холодне повітря безпосередньо до відеокарти, ідеально балансуючи впуск та випуск повітря. Це забезпечує максимальну продуктивність та допомагає підтримувати чистоту системи без пилу. Скляна панель UniSheet для панорамного огляду. Було кинуто виклик обмеженням виробництва, щоб створити найменший можливий радіус вигину та мінімізувати візуальні спотворення, забезпечуючи користувачу чіткий огляд внутрішньої частини корпусу. SimpliCable Routing System. Унікально зручна система прокладання кабелів SimpliCable – канавки зверху донизу дозволяють акуратно прокладати кабелі, забезпечуючи бездоганний загальний вигляд. Силіконові прохідні отвори зі стабілізуючими затискачами забезпечують точне керування кабелями. Всі кронштейни вентиляторів мають гнучку гуму для ізоляції кронштейна від корпусу та запобігання утворенню резонансу. Підтримка графічного процесора. Тристоронній регульований кронштейн для опори конструкції призначений для використання з широким спектром відеокарт всіх форм та розмірів, зберігаючи при цьому акуратний та плавно інтегрований зовнішній вигляд. HAVN HS 420 позиціонується як преміальний корпус для ентузіастів, що цінує не лише високу продуктивність, а й естетику. Він ідеально підходить для створення потужних ігрових ПК з рідинним охолодженням, де кожен компонент має бути на увазі. ВАЖЛИВО: В одному відсіку 2.5"/3.5" можливе встановлення або двох накопичувачів форм-фактора 2.5", або одного 3.5" (але не обох одночасно)
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Ширина | 66 мм |
| Основні | |
| Розташування БП | Нижнє |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HVN-CA-HS420-05 |
| Вага (кг) | 17,84 кг |
| Висота | 65 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 35 см |
| Максимальна висота кулера ЦП | 185 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 480 мм |
| Матеріал корпусу | Метал/Скло |
| Виробник | Havn |
| Розміри | c79c3127-6aef-4661-9146-2523f2be06eb мм mm |
| Слоти расшиерния (шт) | 6 |
| Форм-фактор | ATX/EATX/microATX/Mini-ITX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 604 ₴











